O nás

Sme dynamická dopravno-špedičná spoločnosť z Nitry

Nápad, odvaha a chuť pustiť sa do veľkej a neľahkej úlohy – toto nás priviedlo v roku 2012 do Nitry. Keď sme 1. októbra preberali prvú časť dopravnej divízie nitrianskych mliekarní naše očakávania, no hlavne rešpekt boli veľmi veľké. Netušili sme, čo všetko je pred nami, čo nás čaká a neminie, s čím sa budeme musieť potrápiť a čo nás poteší.

Situácie a momenty boli všelijaké a nebolo to vždy jednoduché, no nič sa nerodí ľahko, všetko chce svoj čas, energiu, odhodlanie a vytrvalosť. My sme spoločne vytrvali a teraz s radosťou a hrdosťou oslavujeme prvých 5 rokov.

Špecialisti v logistike a špedícii

Snaha „robiť veci efektívne a tak trochu inak“ nás od samého začiatku motivuje intenzívne pracovať na tom, aby sme si udržali mladý a komunikatívny tím usilovných ľudí, ktorí budú mať svoju prácu viac než radi. Mali sme šťastie a tak sa z nás jednoducho stali truck & transport lovers.

Spolupracovať a komunikovať nás baví, na svojich klientov neustále myslíme, vážime si vás a ponúkame vám kvalitné logistické služby s dôrazom na presnosť a detail.

Spolupráca a prestíž

Naše špedičné oddelenie spolupracuje s množstvom externých dopravných partnerov, denne našu ponuku voľných prepráv nájdete na všetkých európskych prepravných burzách (Timocom – 219060, Raal – BQ9, Trans.eu – 519064).

Sme hrdým členom Zväzu logistiky a zasielateľstva SRZdruženia cestných dopravcov ČESMAD.

Ďakujeme za dôveru, len vďaka vám sa posúvame ďalej, chopíme sa nových možností a rastieme.

Sme členom Zväzu logistiky a zasielateľstva SR

Od 17.2.2015 sme hrdým členom Zväzu logistiky a zasielateľstva SR. Pracujeme výhradne na základe Všeobecných zasielateľských podmienok ZLZ SR: http://www.zlz.sk/sk/informacie-o-zvaeze/zasielateske-podmienky.html

ZLZ 2019

Máte záujem o prepravné služby?

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.