Medzinárodná kamiónová doprava

Poznáme celú Európu, jazdíme ju krížom krážom

K efektívnemu fungovaniu celej vozovej flotily nepochybne patrí medzinárodná kamiónová doprava, naše chladiarenské aj plachtové súpravy môžete stretnúť v celej Európe. Jazdíme nielen jej „suchú“ časť ale aj ostrovy, poznáme prístavy smerom do Veľkej Británie, ale aj Švédska či Dánska.

Tovar počas prepravy chráni medzinárodné poistenie podľa Dohovoru CMR, zo strany klienta teda nie je potrebné žiadne ďalšie pripoistenie, za prípadné poškodenie tovaru počas prepravy preberáme ako dopravca plnú zodpovednosť.

Počasie nás nezastaví, máme nový vozový park a váš náklad sledujeme počas celej jeho trasy

Všetky vozidlá disponujú modernou GPS telemetriou, ktorá umožňuje sledovanie nákladu počas celej trasy, ako aj okamžitú komunikáciu s vodičom. Radi Vám vytvoríme prístup a svoju zásielku môžete sledovať od naloženia až do cieľa.

Vlastný vozový park tvorí 35 Volvo ťahačov s plachtovými aj chladiarenskými návesmi (2015, 2017), všetky vozidlá disponujú zlatou servisnou zmluvou, ktorá v prípade technickej poruchy zaručuje najvyššiu možnú prevádzkyschopnosť vozidla (Volvo Action Service na zavolanie).

Ostatné naše služby

Máte záujem o prepravné služby?

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať